fbpx

Barvení Obočí Praha

Jestliže máte své obočí příliš světlé (světlejší než vlasy), pro doladění vzhledu po úpravě voskem či pinzetou doporučujeme vaše obočí obarvit. Ušetříte si tak další čas při ranním líčení, protože budete vypadat upraveně hned po probuzení.

Při volbě mezi hennou a profesionální barvou na obočí záleží na efektu, který očekáváte:

  • Největší výhodou barvení hennou je, že se jedná o přírodní produkt, který chloupky vyživuje.
  • Výhodou profesionální barvy je její výdrž a možnost výběru mezi více odstíny.

 

Proč raději nezkoušet barvit obočí doma?

Na rozdíl od barvení doma můžete v našem salonu permanentního make-upu absolutně vypustit obavy, že barva chytne málo, příliš, nebo dokonce do jiného odstínu, než jste si představovala. Tato obava je naneštěstí opravdu opodstatněná – zvlášť, pokud jste si obočí ještě nikdy sama nebarvila. Je to proto, že doba působení uvedená v návodu na použití je spíše orientační, a tak je třeba obočí při barvení pečlivě hlídat a včas barvu smýt. Bohužel ani tak to nemusí dopadnout dobře, protože vám barva může chytit intenzivněji, než jinému.

V každém případě nedoporučujeme pouštět se do domácího barvení například den před svatbou či jinou událostí, která je pro vás důležitá. Barvení u nás trvá chviličku a dokonalý výsledek je zaručen.

Do profesionálních rukou se neváhejte svěřit i v případě, že si nejste jistá, že při domácím barvení dokážete udržet pevnou ruku. Precizní nanesení barvy je klíčové pro to, abychom se vyhnuli obarvení kůže okolo, a tím i pro dokonalý výsledek.

Barvení Obočí Hennou

Hennou barvíme chloupky a kůži pod nimi a tím je zároveň posilujeme. Na pokožce vydrží tato barva 5 až 20 dní.

Největší výhodou metody je přirozenost a bezpečnost. Henna není nic jiného, než rozdrcený list Henovníku bílého, a je tedy čistě přírodní. K výrobě tohoto produktu se nepoužívají žádné další oxidanty a chemikálie.

Vzhledem k tomu, že chceme dosáhnout co nejpřirozenějšího efektu, nepoužíváme červenou hennu, ale hnědou. Můžete si vybrat z několika odstínů, ale pokud to raději necháte na nás, samozřejmě vám s výběrem nejvhodnějšího odstínu pomůžeme. Řídíme se předně barvou vašich vlasů.

Barvení hennou se doporučuje ženám, které si nechávají narůst obočí kvůli následné změně tvaru, nebo nemohou/nechtějí podstoupit permanentní make-up obočí. Metoda je také vhodná pro ženy, kterým obočí příliš neroste, protože barva dokáže kamuflovat chybějící chloupky. Po barvení hennou si dejte pozor, abyste obočí po dobu 24 hodin nenamočila.

 

Barvení hennou

Barvení barvou

Barvení

Volba profesionální barvy může mít několik důvodů:

  • hypoalergenita
  • šetrné působení na chloupky
  • výdrž barvy až 4 týdny
  • větší výběr odstínů

Právě delší výdrž je největší výhodou profesionálních barev na obočí. Kromě toho moderní přípravky nabízejí širokou škálu odstínů, které umožňují zvolit ten nejvhodnější k vaší barvě vlasů a očí. Barva na obočí obsahuje barvící složku a 3 % oxidační emulze, které se smíchají těsně před nanesením.

Aplikace i působení barvy probíhá bez jakýchkoli nepříjemných pocitů, jako je štípání nebo svědění. Používáme ty nejkvalitnější barvy, jaké jsou na trhu dostupné – od celosvětově osvědčených výrobců. Nemusíte se tedy obávat jakéhokoli negativního vlivu na pokožku nebo na samotné chloupky (výjimkou je samozřejmě individuální nesnášenlivost obsažených složek). Barvit obočí profesionální barvou je možné opakovaně, po neomezenou dobu.

Barvení barvou

Barva na obočí vydrží až 4 týdny, dokud se zcela nevymyje. Pokud nechcete její výdrž zbytečně zkrátit, nepoužívejte při odličování přípravky na bázi oleje (dvoufázové odličovače nebo hydrofilní obličejové oleje), protože jejich působením se barva vymyje daleko dříve.

Objednejte se k nám na profesionální barvení obočí hennou nebo na jednu z našich dalších služeb, mezi které patří úprava obočí a permanentní make-up obočí, permanentní make-up očních linek a rtů, lifting řas a jejich prodlužování.

Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu? Objednejte se ještě dnes!
Objednat se