Co je lash lifting a jak celá procedura probíhá? A je lash lifting vhodný právě pro vás?

Zajímá vás, co je lash lifting? Chcete být připraveny na to, co od tohoto kosmetického zákroku očekávat? Přečtěte si, s čím při liftingu řas kosmetička pracuje, jak dlouho to trvá a na jaký výsledek se můžete těšit. Dozvíte se také, v jakých případech se této metodě pro jistotu vyhnout.

 

Co je lash lifting schopný vytvořit

  • Prodlouží a natočí řasy, díky čemuž rozjasní a opticky zvětší oči.
  • Dojde ke zvýraznění přirozené linie řas.
  • Absolvováním této procedury odpadá nutnost používat kleštičky na řasy.
  • Nanášení řasenky se stává mnohem jednodušší.

 

Myslíte, že je lash lifting tím pravým pro vás? Gratulujeme ke správné volbě! Zbytek můžete nechat na nás. Objednejte se na proceduru k nám a vaše řasy budou oslňovat!

Chci krásnější řasy

 

Co to je lash lifting v překladu a co obnáší

Metoda pojmenovaná jako lash lifting v podstatě znamená pozvednutí a tvarování vlastních řas. Při proceduře se řasy napínají a natáčejí na speciální silikonovou formu. Na tuto natáčku se řasy musejí precizně vyskládat jedna vedle druhé v určitém směru a zafixovat speciálním přípravkem.

 

Pro koho procedura vhodná

  • Pro ženy, které mají své řasy ve špatném stavu.
  • Pro ženy, které mají své řasy krátké nebo jim směřují rovně či dolů.
  • Pro ženy, které nechtějí podstoupit techniku prodloužení řas.

Pokud lash lifting podstoupí těhotná nebo právě menstruující žena, nemusí se dostavit 100% výsledek.

 

Původ hledejte v trvalé

Celý proces by se dal přirovnat k takzvané trvalé na vlasy, která u nás byla populární v 80. letech minulého století. Existuje přitom i možnost, nechat si trvalou udělat na své řasy. Taková metoda se hodí pro od přírody dlouhé řasy, které potřebují jen lehce natočit. Z této techniky následně vzešel lifting řas, který se liší právě tím, že řasy navíc i prodlužuje.

Lash lifting dokáže prodloužit a natočit řasy, díky čemuž se opticky projasní váš pohled. Při proceduře se pracuje pouze s vašimi vlastními řasami, které se natáčejí na speciální silikonovou formu.

Už jste někdy lash lifting podstoupily? Nebo dáváte přednost spíše klasickému prodloužení řas? Napište nám v komentářích pod článkem.