fbpx

Microblading Praha

Microblading je služba, která vám umožní získat zpět své obočí, které máte prořídlé kvůli nešetrnému vytrhávání, nebo vám vypadalo vlivem nemoci. Pero s tenkým zakončením dokreslí každý jednotlivý chloupek a okolí nic nepozná. Natolik přesvědčivě bude vaše obočí vypadat!

Microblading obočí jako nejlepší metoda zkvalitnění obočí

Pryč jsou doby, kdy ženy odcházely z kosmetických salónů s tlustým či naopak příliš tenkým černým obočím, které nepůsobilo zrovna atraktivně. Microblading je revoluční v tom, že dokáže napodobit vzhled chybějících chloupků v obočí zcela věrohodně. Nezáleží, jestli jste si obočí vytrhaly, nebo jej máte řídké od přírody. Vše je možné napravit.

Technika pudrové obočí

Jaké má tato procedura výhody?

Technika microblading

Přirozený výsledek

Čárky, které vykreslujeme, jsou velmi tenké a na pohled vypadají stejně jako chloupky. Toho nelze docílit žádnou jinou metodou.

Korekce protrhaných míst a nepravidelných tvarů

Máte-li kdekoli v obočí prořídlá místa, není to žádný problém. Metodou microblading lze dokreslit libovolné množství chloupků.

Kompletní rekonstrukce celého obočí

Microblading je ideální technikou, kterou lze v případě, že obočí vůbec nemáte (například po poruchách štítné žlázy, nebo po chemoterapii), jedině doporučit. Z výsledku, kterého s její pomocí dosáhneme, budete nadšená.

Pudrový efekt

S pomocí microbladingového pera lze vytvořit i tzv. pudrové obočí, které je hitem poslední doby. Vaše obočí bude po proceduře vypadat stejně, jako byste si ho vykreslila tužkou či pudrovým stínem. Výsledek je však velmi přirozený.

Bezbolestnost

Tenkým ostřím nepronikáme do kůže příliš hluboko a při každém ošetření používáme anestetickou mast. Microblading je tedy bezbolestný, nicméně klientky popisují jeho průběh jako mírně nepříjemný. Doporučujeme nechodit na microblading v době, kdy máte své dny, protože je kůže mnohem citlivější.

Rychlé hojení

Protože je barva vpravována do kůže velmi mělce, místa aplikace se hojí rychle a bezproblémově. Stěžejní je dodržovat správnou péči, o které budete podrobně poučena.

Dlouhotrvající efekt

Obočí vydrží dle typu a stáří pokožky a schopnosti její regenerace 12-18 měsíců. Obnovu je obvykle vhodné provést po 12 měsících.

 

Technika microblading

Pro koho je a pro koho není vhodná tato metoda?

Microblading může podstoupit žena libovolného věku bez ohledu na typ pokožky. Pouze je nutné počítat s tím, že čím mladší a mastnější pokožku máte, tím kratší dobu obočí vydrží. Naopak ženám se suchou pletí vydrží déle.

Microblading odložte, pokud:

 • jste těhotná, nebo kojíte
 • jste nemocná
 • užíváte antibiotika (microblading je možné provést až 10 dní po ukončení užívání)
 • jste léčena s onkologickým či imunodeficientním onemocněním (microblading je možné provést až 6 měsíců po ukončení léčby)

Před microbladingem je nutné opatřit si lékařské potvrzení, pokud trpíte:

 • alergií
 • diabetem
 • vysokým krevním tlakem
 • lupénkou
 • ekzémem
 • seboreou
 • dermatitidou a jinými kožními problémy
 • srdečně-cévní chorobou

Microblading nemůžeme aplikovat, pokud berete léky proti srážlivosti krve, trpíte epilepsií, zánětem očí či hemofilií. Chloupky nelze rekonstruovat pomocí microbladingu, pokud máte v místě obočí keloidní jizvu.

 

Zavítejte do našeho salonu

Jsme kosmetický salon permanentního make-upu v Praze a kromě tetování obočí vám můžeme nabídnout také permanentní make-up rtů, očních linek, ale také úpravu obočí a jeho barvení a lifting a prodlužování řas.

Chcete nové obočí, které bude k nerozeznání od přírodního? Vstupte do našeho online rezervačního systému a ihned zjistěte, jaký termín máme volný! Součástí vaší návštěvy bude nezávazná konzultace, kterou v případě zájmu následuje náčrt vašeho budoucího obočí. S microbladingem nezačneme, dokud nebudete s náčrtem tvaru a barvy spokojená.

Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu? Objednejte se ještě dnes!
Objednat se

Co je microblading obočí? V čem je technika specifická a na co se připravit?

Při hledání metod permanentního make-upu můžete narazit na otázku: co je microblading? V čem je tato technika výhodná a jak se provádí? Zjistěte si co nejvíce základních informací předtím, než se pro microblading rozhodnete. Všechno důležité se dočtete právě v tomto článku.

 

Co je micoblading obočí a kdy se provádí?

Microblading je metoda, díky které získáte zpět vzhled hustého a tmavého obočí. Jde o ideální řešení v případě, že máte od přírody nevýrazné obočí, případně jste o ně přišli vlivem nešetrného vytrhávání či vypadáním. Jde o dlouhotrvající alternativu ke klasickému a často pracnému dokreslování obočí běžnou kosmetikou, což musíte provádět každý den.

 

Microblading - co to je aneb čím se provádí?

Technika microbladingu neboli vláskování obočí je výjimečná hlavně z důvodu věrného napodobení skutečného obočí. Jednotlivé chloupky jsou jemně vykresleny tak, aby byl výsledek nerozeznatelný od pravého obočí. Přidává se jemné stínování a pudrový efekt pro vytvoření plastického efektu.

Tvorba permanentního make-upu obočí se provádí pomocí malé jehličky nebo čepelky, s jejíž pomocí se do hlubších vrstev pokožky dostávají tmavé barviva. Zákrok není bolestivý, ale přesto dochází k jemnému narušení kůže, takže alespoň tři dny je dobré vyhnout se plavání.

 

Postup při microbladingu:

 • Tvar nového obočí se nakreslí tužkou
 • Oblast se ošetří znecitlivujícím krémem
 • Vykreslují se jednotlivé chloupky pomocí aplikace barviva
 • Zahojení trvá přibližně 3 dny

 

Odkud technika zvýraznění obočí pochází?

Snaha o vytváření výraznějšího obočí provází ženy již mnoho staletí. Významnou oblastí, která je pravděpodobně kolébkou techniky microbladingu, je Asie. Lidé z asijských zemí totiž při vnímání výrazů tváře upřednostňují oči a obočí a tolik neberou v úvahu rty. Z toho důvodu bylo jejich cílem vytvoření výrazného, ale přirozeně vypadajícího obočí.

Technikou microbladingu obočí se dá dosáhnout velmi přirozeně vypadajícího vzhledu, kdy výsledek vydrží až po dobu tří let. Tuto metodu volí ti, kdy mají od přírody nevýrazné obočí, případně o ně přišli. Pro vykreslování se používá malá jehlička, s jejíž pomocí se barvivo dostává do spodních vrstev pokožky. Metoda by neměla být bolestivá, ale záleží na citlivosti konkrétního člověka.

Máte zkušeností s microbladingem? Bolelo vás vykreslování jednotlivých vlásků, nebo to probíhalo bez bolesti? Podělte se s ostatními o svou zkušenost v komentářích.

Často kladené otázky

Jak dlouho procedura trvá?

Procedura obvykle trvá 1.5 až 2 hodiny, v závislosti na oblasti nanášení make-upu a zvolené metodě.

avatarDaria

Je aplikace permanentního make-upu bolestivá?

Roli hraje především práh vaší bolestivosti. Před provedením procedury se na danou oblast nanese anestetický krém, díky kterému je bolest redukována na minimum.

avatarDaria

Jak dlouho to vydrží?

Permanentní make-up vydrží zpravidla od jednoho do dvou let. Ale nikdo vám nemůže toto období přesně zaručit. Vše záleží na typu pokožky, věku, imunitě, barvě pigmentu, aplikační technice a dokonce i životním stylu. Aby permanentní make-up vypadal skvěle, musí se pravidelně obnovovat.

avatarDaria

Je k proceduře nutná speciální příprava?

Nevyžaduje se žádná příprava. V případě permanentního make-upu obočí nepotřebujete ani vytrhat obočí. My vám ho sami upravíme, pokud se neshoduje s požadovaným tvarem.

avatarDaria

Je možné podstoupit permanentní make-up během těhotenství nebo kojení?

Proceduru provádíme během těhotenství pouze se souhlasem vašeho lékaře. Během kojení je aplikace permanentního make-upu nevhodná, protože hladina hormonů není stabilní, pigment se hůře uchycuje a možná by byla třeba více než jedna korekce. Permanentní make-up se provádí ideálně 2-3 měsíce po období kojení.

avatarDaria

>