fbpx

O nás

Jmenuji se Daria Radchenko, jsem majitelkou tohoto studia a zároveň specialistkou na permanentní make-up.
Specializuji se především na obočí a rty.

Nově se zaměřuji i na tetování imitace prsních dvorců a bradavek po mastektomii, kamufláž jizev po mamoplastice.
Úpravě obočí se věnuji od roku 2014. Od roku 2015, kdy jsem dokončila svůj první kurz specialisty PM, se změnilo mnohé.
Během své praxe se neustále vzdělávám, učím se nové věci, zvyšuji svou kvalifikaci a rozvíjím se v oboru.

Myslím si, že v odvětví, kde působím, je ze všeho nejdůležitější talent a cit. Bez těchto předpokladů by bylo jakékoliv učení příliš těžké. Pracuji na neustálém zdokonalování technik, zlepšování svého stylu a učení nových praktik.

Nemyslím si, že je nezbytné mít množství certifikátů. Mnohem důležitější je praxe, znalosti, estetické cítění a již zmiňovaný talent, které při práci mluví za mě.
V podstatě každý den se setkávám se situacemi, ke kterým je nutné přistoupit individuálně. Pravdou je, že žádný kurz nenaučí tolik, jako každodenní praxe.
Toto povolání jsem si zvolila, jelikož je pro mě důležitá estetika a přirozená krása.

Dříve jsem se živila jako vizážistka a při této práci jsem se setkala s množstvím žen, u kterých jsem zaznamenala, že jejich permanentní make-up jim příliš nelichotí a není ani precizně odveden.

Takových žen mi bylo líto, protože obličej je koneckonců vizitkou člověka.

Již od začátku cílím na přirozenost, a stejnou cestu jsem si zvolila i v případě permanentního make-upu.

Během svého působení jsem se naučila porozumět potřebám jednotlivých klientek, aby vždy odcházely spokojené, působily žensky a provedené úpravy podtrhly jejich přirozenou krásu, ale zároveň aby nebylo na první pohled znát, že nějaký zákrok podstoupily.
Mým cílem je zvýšit povědomí o přirozené kráse. Přála bych si, aby si všechny ženy byly vědomy svých předností a uměly je zvýraznit. Díky tomu ode mě klientky odcházejí přirozeně a sofistikovaně krásné.

Vzhled je vizitkou každé ženy a já ze srdce děkuji těm, které krásu vnímají stejně jako já.
Má práce je mou vizitkou, a proto je pro mě vždy důležitý její výsledek.
Kladu velmi vysoké nároky sama sebe a stejně tak i na kolegy, kteří jsou součástí mého týmu. Vždy předpokládám blízký vztah ke kreativním činnostem, jelikož profese specialisty PM s kreativitou úzce souvisí. Specialistkami našeho týmu jsou pečlivé, pořádkumilovné, empatické slečny. Při komunikaci s klienty je pro ně na prvním místě vždy profesionalista, úcta a respekt.

Své klientky mohu s čistým svědomím svěřit do rukou pouze takového specialisty, který má stejný pohled na krásu.
Není pro nás prioritou vzít každou zakázku a vydělat tím co nejvíce peněz. Mým cílem je spokojenost zákaznic díky kvalitně odvedené práci a výsledek, pod který bych se s čistým svědomím podepsala.

Daria Radchenko
>