fbpx

Tetování Obočí Praha

3D Permanentní Make-Up - Pudrové Obočí

Pokud toužíte po precizně upraveném, ale zároveň co nejpřirozenějším obočí, tetování obočí pudrovou techniku bude pro vás nejlepší volbou. Nemusíte se obávat výsledku v podobě hustého nátěru, který má ostré hrany a děsí okolí nepřirozeným kontrastem. Pudrová metoda vaše obočí pouze jemně definuje – po proceduře vypadá stejně, jako byste si jej dokreslily stínem či tužkou na obočí. Jen stěží okolí pozná, že se jedná o permanentní make-up.

 

Výhody permanentního make-upu obočí s pudrovým efektem

  • nejpřirozeněji vypadající úprava obočí
  • přirozenější než nalíčení
  • věrně kopíruje vzhled obočí upraveného běžnými líčidly
  • jemně srovná nepravidelnosti mezi pravým a levým obočím
  • zamaskuje místa, kde chybí chloupky
  • kůže se po proceduře rychle uzdravuje
  • vydrží déle, než permanentní make-up provedený technikou microblading, protože barva se vpravuje hlouběji

Technika pudrové obočí

Kreslení obočí vláskováním u nás nebolí!

Obě metody, pudrová i microblading, jsou prováděny velmi tenoučkými nástroji, které nepronikají příliš hluboko do kůže, jako je tomu u klasického tetování. Proto jsou za současného ošetření oblasti obočí lokálním anestetikem prakticky bezbolestné. Pudrová technika je o něco invazivnější (barva se vpravuje hlouběji), a proto může být o něco nepříjemnější, než microblading. Přesto se však vůbec nemusíte bát bolesti.

 

Je po zhojení nutná korekce?

Korekce je nutná v 99 % případů, protože teprve po zhojení se ukážou drobné nedostatky, jako jsou například mezery nebo nepravidelnosti ve tvaru. Ty někdy vzniknou i proto, že klientka nevydržela a olupovala si během hojení strupy, případně si odtrhla strup omylem (při oblékání apod.) – tímto způsobem totiž vytrhnete i část barvy.

Během korekce současně dolaďujeme požadovaný odstín a výraznost. Rozdělení zákroku do dvou fází je výhodné i z hlediska dosažení trvanlivějšího výsledku.

Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu? Objednejte se ještě dnes!
Objednat se

Kdy je potřebná korekce permanentního tetování obočí 3D

Po zahojení pokožky po nanesení permanentního make-upu se může výsledek někdy lišit od vašich očekávání a objeví se některé nedokonalosti. To může mít několik příčin:

Mikropigmentace Obočí - Jak dlouho vydrží?

  • Obočí s pudrovým efektem má trvanlivost cca 2 roky, poté se začne pozvolna vytrácet.
  • Obočí vykreslené technikou microbladingu vydrží o něco kratší dobu, zpravidla 12-18 měsíců. Na dokreslování doporučujeme docházet v intervalu 12 měsíců.

Pro co nejdelší výdrž je třeba dodržovat pokyny k následné péči, které od nás dostanete. Trvání plného vzhledu ovlivňuje i typ pokožky – na mastné a mladé pleti vydrží kratší dobu, než na pleti suché, nebo starší. Pokud máte velmi mastnou pleť, doporučuje zvolit pudrovou metodu. Obočí vytvořené microbladingem má na mastné pleti výrazně kratší výdrž.

 

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat a na cokoli se nás zeptat nebo se k nám rovnou objednat na konzultaci!

Permanentním make-upem obočí vám vykouzlíme úsměv na tváři!

Často kladené otázky

Jak dlouho procedura trvá?

Procedura obvykle trvá 1.5 až 2 hodiny, v závislosti na oblasti nanášení make-upu a zvolené metodě.

avatarDaria

Je aplikace permanentního make-upu bolestivá?

Roli hraje především práh vaší bolestivosti. Před provedením procedury se na danou oblast nanese anestetický krém, díky kterému je bolest redukována na minimum.

avatarDaria

Jak dlouho to vydrží?

Permanentní make-up vydrží zpravidla od jednoho do dvou let. Ale nikdo vám nemůže toto období přesně zaručit. Vše záleží na typu pokožky, věku, imunitě, barvě pigmentu, aplikační technice a dokonce i životním stylu. Aby permanentní make-up vypadal skvěle, musí se pravidelně obnovovat.

avatarDaria

Je k proceduře nutná speciální příprava?

Nevyžaduje se žádná příprava. V případě permanentního make-upu obočí nepotřebujete ani vytrhat obočí. My vám ho sami upravíme, pokud se neshoduje s požadovaným tvarem.

avatarDaria

Je možné podstoupit permanentní make-up během těhotenství nebo kojení?

Proceduru provádíme během těhotenství pouze se souhlasem vašeho lékaře. Během kojení je aplikace permanentního make-upu nevhodná, protože hladina hormonů není stabilní, pigment se hůře uchycuje a možná by byla třeba více než jedna korekce. Permanentní make-up se provádí ideálně 2-3 měsíce po období kojení.

avatarDaria

>