fbpx

Permanentní make-up očních linek Praha

Permanentní make-up očních linek je ideální pro ženy, které si chtějí usnadnit ranní líčení nebo potřebují dodat hustotu světlým a řídkým řasám. Linka dokáže efektivně kamuflovat i vypadané řasy. Vhodné i pro alergiky!

Čeho lze permanentním make-upem očních linek dosáhnout?

S pomocí permanentního make-upu můžeme dosáhnout jemného i výraznějšího výsledku.

  • Nenápadné vytečkování mezi vašimi řasami zintenzivní váš pohled a přitom okolí ani nepozná, že se jedná o permanentní make-up.
  • Je možné vytetovat i výraznou linku, která má nahrazovat každodenní líčení.

Šířku a délku linek předem společně zkonzultujeme a před samotným vytetováním ji předkreslíme na víčko. Precizní předkreslení slouží nejen pro odsouhlasení tvaru, ale je klíčové i pro dokonalý výsledek. V případě potřeby je po zhojení možné provést korekci.

Перманентный макияж век

Je permanentní tetování linek očí bolestivé?

Při proceduře používáme účinná lokální anestetika ve formě masti, která bolest výrazně omezí. Míra vnímání bolestivosti je ale individuální. Některé ženy necítí téměř nic, jiné popisují aplikaci permanentních očních linek jako trochu nepříjemnou. Můžete pociťovat tlak, škrábání, maximálně však velmi mírnou bolest. Zvýšená citlivost je dána ošetřovanou oblastí.

 

Jak dlouho vydrží permanentní oční linky?

Vytetované linky si udrží svůj reprezentativní vzhled 3-5 let. Výdrž je závislá na typu pokožky a sytosti použité barvy. Můžete ji prodloužit správnou péčí. Nejdůležitější je odolat nutkání olupovat stroupky, které se objeví cca 4 dny po aplikaci permanentního make-upu. S jejich olupováním si můžete vytrhnout část barvy. Po zhojení doporučujeme chránit oční víčka krémem s vysokým UV faktorem, a to vždy, když se vystavujete slunci. Permanentní linky mají tendenci vlivem slunečního záření blednout. S kompletními pokyny ohledně péče budete seznámena během procedury.

 

PŘÍPRAVA K PERMANENTNÍMU MAKE-UPU

Přály byste si mít úžasné oční linky, které budou při adekvátní péči vypadat přirozeně několik let? Pokud ano, kontaktovat nás a domluvit si s námi konzultaci můžete kdykoli! Jsme tu pro vás!

Pro dokonalý výsledek permanentního make-up je zapotřebí, abyste se připravily. 24 hodin před podstoupením procedury nepijte žádný alkohol a v den podstoupení procedury byste neměly pít kávu. Zmíněné tekutiny ředí krev, což může vést ke zvýšené produkci tkáňového moku a tím se celá procedura velmi komplikuje. Abyste předešly komplikacím s „přijetím“ pigmentu, neměly byste minimálně 2 týdny před a po proceduře make-upu užívat žádná antibiotika.
Po dobu nejméně 2 - 3 týdnů se vyhýbejte slunečnímu svitu - chraňte především ošetřenou oblast pokožky. 2-3 tydny před procedurou a také 2-3 tydny po ní nenavštěvujte solárium, které by způsobilo zdrsnění pokožky a zvýšení citlivosti pigmentu. Během prvních dnů menstruačního cyklu permanentní make-up také nedoporučujeme provádět.
Žádná zvláštní příprava se pro permanentní make-up očních linek nevyžaduje. Jen však důležité ujistit se, že netrpíte žádnými uvedenými kontraindikacemi. Dívkám s tenkou pokožkou a jasně viditelnými cévkami je lepší od procedury také upustit.

Chcete podtrhnout svoji přirozenou krásu? Objednejte se ještě dnes!
Objednat se

Kdy je potřebná korekce

Po zahojení pokožky po nanesení permanentního make-upu se může výsledek někdy lišit od vašich očekávání a objeví se některé nedokonalosti. To může mít několik příčin:

01.

Odmítnutí barvy organismem

Pro organismus je použitá barva cizí. Pokožka se pokouší „očistit“ a vypudit částečky barvy. Taková reakce je zcela přirozená. V takovém případě je nutné vyplnit mezery, kde byla barva tělem odmítnuta.

02.

Nesprávná péče o aplikovaný make-up

V místech, kde byla procedura aplikování, mohou vznikat potíže způsobené předčasným odstraněním stroupků nebo nedostatečným použitím hojivé hydratační masti, což vede k mikrotrhlinkám. Nadměrné použití masti je však také škodlivé - dojde zapařování a to negativně ovlivňuje výsledek.

03.

Individuální vlastnosti pokožky

Například mastná pleť s rozšířenými póry hůře přijímá pigment, protože se částečky barvy „propadnou“ do pórů a barva se ztrácí. V takové situaci bývá korektura nezbytná.

Při první aplikaci permanentního make-upu použijeme takové množství barvy, aby jí bylo - v případě nutnosti korekce - možné bezproblémově přidat. Jaká bude reakce vašeho organizmu na permanentní make-up nelze úplně předpovědět. Po zahojení pokožky se zachovává 40 až 60 % pigmentu. Proto je korekce, která dodá sytost barev, téměř vždy nezbytnou druhou etapou. Na vašem druhém sezení vyhodnotíme výsledek toho prvního a navrhneme adekvátní korekturu barvy přidáním pigmentu.
Korekce provádíme zpravidla 1-2 měsíce po aplikaci. Délka tohoto rozmezí mezi zákroky má svůj důvod - kůže musí být zahojena jak zvenčí, tak zevnitř. Úplné zahojení trvá u dívek přibližně měsíc, u starších žen v důsledku pomalejších metabolických procesů zhruba 1.5 měsíce. Druhé sezení si s námi domluvte až poté, co se vaše pokožka plně zahojila. V opačném případě bychom ji traumatizovali a pravděpodobně by došlo k odmítnutí pigmentu.
Aplikací permanentního make-upu ve dvou fázích (první aplikace a korekce) docílíme nejpřirozenějších barev, tvaru a eliminujeme všechny nedostatky. Právě tento postup je vizitkou naší péče o klienty a je to zároveň návod na to, jak se vyhnout neprofesionálním salonům.

Často kladené otázky

Jak dlouho procedura trvá?

Procedura obvykle trvá 1.5 až 2 hodiny, v závislosti na oblasti nanášení make-upu a zvolené metodě.

avatarDaria

Je aplikace permanentního make-upu bolestivá?

Roli hraje především práh vaší bolestivosti. Před provedením procedury se na danou oblast nanese anestetický krém, díky kterému je bolest redukována na minimum.

avatarDaria

Jak dlouho to vydrží?

Permanentní make-up vydrží zpravidla od jednoho do dvou let. Ale nikdo vám nemůže toto období přesně zaručit. Vše záleží na typu pokožky, věku, imunitě, barvě pigmentu, aplikační technice a dokonce i životním stylu. Aby permanentní make-up vypadal skvěle, musí se pravidelně obnovovat.

avatarDaria

Je k proceduře nutná speciální příprava?

Nevyžaduje se žádná příprava. V případě permanentního make-upu obočí nepotřebujete ani vytrhat obočí. My vám ho sami upravíme, pokud se neshoduje s požadovaným tvarem.

avatarDaria

Je možné podstoupit permanentní make-up během těhotenství nebo kojení?

Proceduru provádíme během těhotenství pouze se souhlasem vašeho lékaře. Během kojení je aplikace permanentního make-upu nevhodná, protože hladina hormonů není stabilní, pigment se hůře uchycuje a možná by byla třeba více než jedna korekce. Permanentní make-up se provádí ideálně 2-3 měsíce po období kojení.

avatarDaria

>