fbpx

Kurz permanentního make-upu

Osvojte si populární techniky permanentního make-upu!

Pro koho jsou kurzy určeny?

 • Pro nováčky, kteří teprve začínají
 • Pro praktikující specialistky, které již mají zkušenosti s permanentním make-upem, ale rády by se naučily novou techniku
 • Majitelé kosmetických salonů, kteří chtějí zvýšit kvalifikaci svých specialistek, aby mohli rozšířit svoji nabídku o novou službu

Vzdělávací programy

ZÁKLADNÍ KURZ

Obsahem kurzu: Dokonalá skica, Koloristika - naučíte se porozumět barvám. Schémata aplikace pigmentů, specifika práce s každou zónou. Nejčastější chyby, které se vyskytují v praxi. Správně držení ruky při vytvářejí PMU. Správná hloubka, rychlost a intenzita barev. Praxe na latexové podložce a i na modelkách. SMM pro beauty specialistky atd.

 • Tři zóny: pudrové obočí, akvarelové rty, linka v meziřasovém oblouku
 • Pro nováčky a i praktikující specialistky
 • Maximum praxe : 8-9 modelek
 • Možnost praxe ještě na 2 modelkách v průběhu roku pod vedením Radchenko Darii
 • Podpora po ukončení kurzu - chat v Telegramu, kde se můžeme zeptat na jakékoliv otázky
 • Kapacita kurzu 2-4 studentky. Individuální přístup ke každému
 • Po úspěšném absolvování kurzu dostanete osvědčení a certifikát, na základě kterých můžete legálně pracovat

ZVYŠOVÁNÍ KVALIFIKACE

 • Probereme vámi vybranou zónu aplikace permanentního make upu (obočí/rty/linka/estetická kamufláž defektů pleti/Dermapigmentace prsních dvorců)
 • Analýza vašich chyb, které se vyskytují v praxi. Správná metoda implantace pigmentu a veškeré detaily a specifika.
 • Jenom pro praktikující specialistky.
 • Individuální výuka.
 • Celý den praxe na latexové podložce a na modelkách.
 • Jeden den - jedna zóna - ukázková práce - praxe na 2 modelkách.
 • Po ukončení výuky dostanete certifikát.

Všechny potřebné přístroje a materiály Vám budou během kurzu plně k dispozici.

Kurz proběhne pod vedením specialistky Darii Radchenko

 • 5 let zkušeností s PM
 • 4 roky majitelkou salonu
 • Více než 1000 klientek PM
 • 15 ukončených kurzů
 • Více než 4 000 hodin praxe z PM
 • 14 studentů
Daria Radchenko

„Cílem je naučit Vás metodu pudrového obočí teoreticky i prakticky. Vždy chci, abyste dostaly to, za co jste si zaplatily a z kurzu odcházely spokojené a obohacené o novou techniku. Toho mohu dosáhnout jen za předpokladu, že budu mít dostatek času na každou z Vás.
Jde mi především o kvalitu a při počtu třech specialistek jsem schopna rozložit spravedlivě svou pozornost při praktické části, kdy si metodu cvičíte na modelkách. Celý kurz probíhá pod mým přímým vedením a já chci, abyste věděly, že tam pro Vás opravdu jsem, když mě potřebujete. “

D. Radchenko

První práce mých studentek

KAPACITA KURZU JE OMEZENA! PŘIHLÁSIT SE MOHOU 2-4 SPECIALISTKY


Hlavním benefitem jsou zkušenosti a znalosti, které Vám pomohou vydělávat více peněz, ale spolu s tím dostanete i certifikát

Každý kurz permanentního make-upu je zakončen předáním certifikátu specialistkám. V těch je zmíněno, že jste úspěšné absolvovaly kurz pudrového obočí s praktickou částí. Tento certifikát dokládá zvýšení kvalifikace a možnost zařadit tuto techniku mezi Vámi poskytované služby.

Certifikát je určen Vám, abyste měly na tento den památku a je potvrzením, že jste u mě kurz absolvovaly.

Co řekla studentka o kurzu

Touto cestou bych chtěla poděkovat slečně Radchenko. V únoru jsem byla na školení obočí. Její práci už dlouho sleduji na instagramu a když jsem viděla, že vypisuje nový termín na školení, neváhala jsem a přihlásila se. Sice jsem se obávala, protože jsem už jednou byla zklamaná základním školení v jiné akademii , ale během pár minut mé obavy zmizely. A dostala jsem během dvou dní mnohem víc informací a praxe, než za 2 měsíce jinde. Slečna je moc milá, ochotná a vše důležité mi trpělivě vysvětlila. Odpovídala na všechny mé otázky a díky ní jsem získala sebevědomí a jistotu v práci. Co je asi nejdůležitější, že když potřebuji ještě něco zkonzultovat, tak není problém se ozvat a slečna mi ráda pomůže. Tak dnes můžu říct jsem ráda, že jsem do dalšího školení investovala. Člověk se musí neustále vzdělávat a tato volba byla nejlepší, kterou jsem mohla udělat. Moc děkuji
Lucie KubátováLucie Kubátová
Moc děkuji za perfektní kurz, za ukázku nové techniky a vychitavky pro zlepšení a zdokonalení moji práci. Děkuji moc za trpělivost 😉za klidné a přátelské prostředí. ❤️ Moc mi to pomohlo❤️
OksanaStudentka
Jmenuji se Elena a pracuji ve studiu @angelina_magic_studio. Do naší nabídky služeb jsme chtěly přidat novou techniku ”Pudrového obočí”, a proto jsem se přihlásila na kurz k Darii. Očekávání z kurzu bylo splněno. Daria nás učila techniku krok za krokem. V průběhu studia se s námi podělila o své zkušenosti z praxe. Jsem moc vděčná za to, že Daria je i po skončení kurzu k dispozici vždy, když mám nějaké otázky. Tento kurz doporučuji jako workshop pro specialisty permanentního make-upu. Po dokončení kurzu jsme rozšířily nabídku našich služeb pro klientky - děláme obočí, u kterého okolí nepozná, že se jedná o permanentní make-up.
ElenaKurz permanentního make-upu “Pudrové obočí” u Darii prošla specialistka Elena.

Využijte možnosti nechat jeden z kurzů fakturovat přímo na salon, ve kterém pracujete a požádejte svého nadřízeného o jeho úhradu. Po dokončení kurzu budete moci rozšířit nabídku služeb o novou metodu a díky tomu bude tato možnost oboustranně výhodná.


Permanentní make-up obočí je nejžádanější variantou mezi klientkami. Využijte toho a zvyšte kvalifikaci a atraktivitu svého studia. V našem kurzu vás naučíme pudrovou metodu. Pojďme se podívat, v čem tato metoda spočívá a jak probíhá kurz na permanentní make-up.

 

Proč volit náš kurz? Permanentní make up v Praze dělá kdekdo, ne vždy ale kvalitně

Dbáme na to, abychom vyškolili opravdové specialistky. Naším cílem je, aby klientky odcházely spokojené s výsledkem i samy se sebou. Tetování obočí jim pomáhá pozvednout sebevědomí a podtrhnout přirozenou krásu. Musí se ovšem provést správně.

Naše studio si zakládá na vysoké úrovni permanentního make-upu. Svědčí o tom i množství spokojených zákaznic. To stejné chceme předat i vám. Cennou hodnotou našeho kurzu permanentního make-upu jsou právě zkušenosti, ze kterých můžete čerpat.

Kurzy vede zakladatelka studia a specialistka Daria Radchenko. Permanentnímu make-upu se věnuje už pět let a poslední tři roky vede vlastní salon. Během této doby už vyškolila řadu dalších specialistek, zároveň se sama nepřestává vzdělávat a růst.

 

Jak probíhá kurz? Permanentní make-up obočí si osvojíte během dvou dní

Náš kurz je intenzivní a zvládneme ho během dvou dní. Nemusíte si proto na své zaškolení vyčleňovat několik víkendů ani dlouhé týdny. Už za dva dny budete moci samy techniku aplikovat na svých klientkách.

První den si vše vysvětlíme a projdeme teoretickou částí. Ukážeme si, jak máme správně držet ruku, aby se obočí opravdu povedlo. Naučíme se nastavit hloubku a intenzitu barev, aby obočí vydrželo co nejdéle a zároveň vypadalo přirozeně.

Důležitým bodem bude rozebrání nejčastější chyb. Je zásadní, abyste je samy ve své praxi nedělaly, a zařadily se tak mezi kvalitní a vyhledávané specialistky na permanentní make-up. Také vám předáme vlastní zkušenosti a tipy z praxe.

Druhý den bude veskrze praktický, kdy si nejdříve na modelce předvedeme, jak techniku provést. Následně budete mít prostor si samy pudrovou metodu na modelce vyzkoušet.

 

Na co je zaměřený tento kurz? Pudrové obočí nahrazuje každodenní líčení obočí

Abyste dokázaly svým klientkám vysvětlit, v čem spočívají výhody pudrového obočí, je třeba tuto metodu dobře pochopit.

Technika pudrového obočí připomíná líčení stíny. Působí stejně přirozeně, jako když si obočí namalujeme líčidly. Správně provedený permanentní make-up nikdy nejde poznat. Díky pudrovému obočí můžeme zamaskovat chybějící chloupky a vyrovnat nepravidelnosti mezi pravou a levou stranou.

Tuto variantu preferují klientky, které jsou zvyklé si obočí líčit. Usnadňuje se jim život nejen při denním líčení, ale také při sportu a osobních aktivitách. Protože pigment se aplikuje hlouběji, vydrží v kůži déle, než je tomu u techniky vláskování.

 

Jak moc je oblíbený permanentní make-up? Kurz vašemu podnikání přinese více výhod a peněz

Oblíbenost permanentního make-upu roste s tím, jak se zvyšuje povědomí o jeho výhodách, a také s tím, jak se mění životní styl mnoha žen. Chtějí působit upraveně za všech okolností, nemají chuť věnovat tolik času líčení, více sportují a zároveň jsou ochotné více do sebe investovat.

Těchto trendů můžete využít pro své podnikání. Vaše studio se stane vyhledávanější, pokud v něm nabídnete permanentní make-up. Kurzů Praha nabízí nespočet, volte ovšem podle výsledků, kterými se může studio prokázat.

 

Zajišťujeme kvalitu. Kurz tetování obočí má omezenou kapacitu

Naše kurzy permanentního make-upu probíhají v malém počtu účastníků. Jen tak jsme schopní zajistit, aby všechny měly dostatek prostoru pro důsledné naučení se metody. Přihlásit se můžou nejen specialistky, pro které je technika pudrového obočí nová, ale i ty, které cítí, že se v ní můžou zdokonalit.

Pozvedněte tedy svou praxi zase o stupeň výš a přihlaste se do kurzu „Pudrového obočí“ co nejdříve. Kapacita je omezená na tři účastnice. Můžete být mezi nimi.

>