fbpx

Praktický kurz permanentního make-upu „Pudrové obočí“ pro pokročilé specialistky

Osvojte si populární techniku permanentního make-upu „Pudrové obočí“ během dvou dnů!

Pro koho je kurz určen?

 • Specialistky, které již mají zkušenosti s permanentním make-upem, ale rády by se naučily novou techniku.
 • Specialistky, které se chtějí zdokonalit v technice “Pudrového obočí”.
 • Majitele kosmetických salonů, kteří chtějí zvýšit kvalifikaci svých specialistek, aby mohli rozšířit svou nabídku o novou službu.

Program kurzu

1 den

TEORETICKÁ ČÁST

 • Seznámíte se s nejčastějšími chybami, které se vyskytují v praxi. V rámci této části se s Vámi D. Radchenko podělí o své zkušenosti a tipy.⠀
 • Zdokonalíte se ve správném držení rukou při vytváření pudrového obočí.
 • Naučíte se určit ideální hloubku a intenzitu barev.
 • Vyzkoušíte si tvorbu pudrového obočí na papíru a speciální latexové podložce, která simuluje povrch lidské pokožky.

2 den

PRAKTICKÁ ČÁST

 • D. Radchenko Vám předvede tvorbu PM na modelce spolu s detailním popisem techniky.⠀
 • Vyzkoušíte si naučenou techniku na modelce.

Všechny potřebné přístroje a materiály Vám budou během kurzu plně k dispozici.

Kurz proběhne pod vedením specialistky Darii Radchenko

 • 5 let zkušeností s PM
 • 3 roky majitelkou salonu
 • Více než 600 klientek PM
 • 15 ukončených kurzů
 • Více než 4 000 hodin praxe z PM
 • 14 studentů
Daria Radchenko

„Kurzy vedu při maximálním počtu třech specialistek. Cílem je naučit Vás metodu pudrového obočí teoreticky i prakticky. Vždy chci, abyste dostaly to, za co jste si zaplatily a z kurzu odcházely spokojené a obohacené o novou techniku. Toho mohu dosáhnout jen za předpokladu, že budu mít dostatek času na každou z Vás.
Jde mi především o kvalitu a při počtu třech specialistek jsem schopna rozložit spravedlivě svou pozornost při praktické části, kdy si metodu cvičíte na modelkách. Celý kurz probíhá pod mým přímým vedením a já chci, abyste věděly, že tam pro Vás opravdu jsem, když mě potřebujete. “

D. Radchenko

První práce mých studentek

KAPACITA KURZU JE OMEZENA! PŘIHLÁSIT SE MOHOU MAXIMÁLNĚ 3 SPECIALISTKY
CENA KURZU JE 18 000 Kč

Hlavním benefitem jsou zkušenosti a znalosti, které Vám pomohou vydělávat více peněz, ale spolu s tím dostanete i certifikát

Každý kurz permanentního make-upu je zakončen předáním certifikátu specialistkám. V těch je zmíněno, že jste úspěšné absolvovaly kurz pudrového obočí s praktickou částí. Tento certifikát dokládá zvýšení kvalifikace a možnost zařadit tuto techniku mezi Vámi poskytované služby.

Nejedná se o akreditovaný kurz. Certifikát je určen Vám, abyste měly na tento den památku a je potvrzením, že jste u mě kurz absolvovaly.

Co řekla studentka o kurzu

Moc děkuji za perfektní kurz, za ukázku nové techniky a vychitavky pro zlepšení a zdokonalení moji práci. Děkuji moc za trpělivost 😉za klidné a přátelské prostředí. ❤️ Moc mi to pomohlo❤️
OksanaStudentka
Jmenuji se Elena a pracuji ve studiu @angelina_magic_studio. Do naší nabídky služeb jsme chtěly přidat novou techniku ”Pudrového obočí”, a proto jsem se přihlásila na kurz k Darii. Očekávání z kurzu bylo splněno. Daria nás učila techniku krok za krokem. V průběhu studia se s námi podělila o své zkušenosti z praxe. Jsem moc vděčná za to, že Daria je i po skončení kurzu k dispozici vždy, když mám nějaké otázky. Tento kurz doporučuji jako workshop pro specialisty permanentního make-upu. Po dokončení kurzu jsme rozšířily nabídku našich služeb pro klientky - děláme obočí, u kterého okolí nepozná, že se jedná o permanentní make-up.
ElenaKurz permanentního make-upu “Pudrové obočí” u Darii prošla specialistka Elena.

CENA KURZU JE 18 000 Kč
Využijte možnosti nechat kurz fakturovat přímo na salon, ve kterém pracujete a požádejte svého nadřízeného o jeho úhradu. Po dokončení kurzu „Pudrového obočí“ budete moci rozšířit nabídku služeb o novou metodu a díky tomu bude tato možnost oboustranně výhodná.

>