Blog

Make up druhy - nejlepší make up vám uděláme my

Make up druhy - nejlepší make up jednoduše perfektně sedí

V našem salonu si zakládáme na přirozenosti. Nenanášíme tuny líčidel a nechceme vám na obličeji vytvořit nepřehlédnutelné dílo. Ne, jdeme na to jinak. Nechceme přetvořit vaše přirozené rysy. My je chceme naopak vyzdvihnut. Podle našeho názoru jsou všechny naše klientky přirozeně krásné. Naším posláním je vaši krásu zdůraznit. Zaměříme se na vaše silné stránky a nenápadně zamaskujeme drobné asymetrie a chybky. S pomocí make upu lze dělat doslova zázraky, které vám zvednou vaše sebevědomí, aniž byste musely podstupovat drastické a velmi drahé estetické úpravy.

Jsme odborníci na permanentní make up. Aplikaci máme v malíčku

Naše povolání je naše vášeň a koníček. Klientky si hýčkáme. Moc dobře si uvědomujeme, jakou máme vůči zákaznicím odpovědnost. Plně chápeme vaše obavy. Vyslechneme vaše přání a představy a společně se domluvíme na postupu, díky kterému dosáhneme nejlepšího možného výsledku s ohledem na další faktory, jako jsou váš věk, tvar obličeje a barva a tvar očí. Nechte si poradit. Budete překvapená, jak váš obličej prokoukne.
S aplikací permanentního make upu máme dlouholeté zkušenosti.
S námi nic neriskujete!

Jste naprosto unikátní. Dopřejte si nejlepší make up pro každou příležitost

Tápate, jaký make up je nejlepší, neexistuje jednoznačná odpověď. A to z jednoho prostého důvodu. Každá máte originální osobnost. Proto s každou klientkou absolvujeme individuální pohovor.

Jak to u nás chodí?

 1. Nejprve se vás nezávazně zeptáme, jaký si představujete výsledek. Na základě vašich představ vám doporučíme nejoptimálnější techniku.
 2. Vypracujeme náčrt. Vizualizace vám pomůže zvolit finální podobu make upu. Pokud se vám návrh nebude líbit, bez problému ho upravíme. Veškeré kroky děláme pouze s vaším souhlasem.
 3. V našem kosmetickém salonu používáme anestetické masti s obsahem lidokainu. Aplikace permanentního make upu může být pro někoho bolestivá. Uděláme vše pro to, aby pro vás byla tato procedura co nejpříjemnější.
 4. Používáme sterilní jednorázové jehly a rukavice. Jehly a barvy otevřeme ve vaší přítomnosti. Naše studio je 100% hygienické a čisté.
 5. Na závěr aplikujeme antiseptickou mast a informujeme vás, jak o čerstvý permanentní make up pečovat. Doporučíme vám také korekturu.
Ke každé zákaznici máme zcela individuální přístup.
Rádi si s vámi nezávazně popovídáme a prodiskutujeme, která technika pro vás bude nejvhodnější.

Přijďte si k nám nechat udělat nejkvalitnější make up rtů, očních linek a obočí

Používáme moderní přístroje a náčiní a učíme se nejnovější metody a postupy. Záleží nám na tom, abychom byli vždy v obraze a mohli vám nabídnout trendy novinky, které v jiných studiích nenajdete.

Zaměřujeme se na permanentní make up:

Dále provádíme:

 • Odstraňování jizev
 • Rekonstrukce prsních dvorců
 • Modelace obočí voskem
 • Barvení obočí
Neumíte se sama hezky nalíčit nebo na každodenní zkrášlování prostě nenajdete volnou chvilku ve svém nabitém programu? Zaměstnané ženy a ženy s malými dětmi mají někdy problém urvat si trochu volného času. Je to přesně váš případ? Chcete vypadat upraveně a odpočatě za všech okolností? Řešením je aplikace permanentního make up.
Vaše líčení nebude perfektní, pokud zapomenete na kvalitní podkladový krém a tekutý make up.

Jak vybrat nejlepší make up

Make up pokožku sjednotí. Navíc má krycí efekt, takže se pod ním schovají zarudlé části tváře, pupínky a malé jizvy. Dále plní velmi důležitou ochrannou funkci. Chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Se správným make upem budete vypadat jako bohyně. Podle čeho ho máte vybrat?

Před koupí si položte následující otázky:

 • Jaký je váš typ a podtón pleti?
 • Jaká je jeho krycí schopnost?
 • V jakém ročním období jej kupujete? V létě, nebo v zimě?

Rozdělení podle typu vaší pokožky

Vybírejte podobně jako byste si vybíraly pleťový krém. Při výběru zohledněte typ vaší pokožky.
 • Normální pleť - v tomto případě máte volnou ruku. Nemusíte si lámat hlavu nad složením a texturou. Vyhovovat vám bude pudrový nebo krémový make up. Vedle nešlápnete ani s BB krémy.
 • Mastná pleť - nejlepší make up pro mastnou pleť vstřebává přebytečný maz a zároveň nechá póry volně dýchat. Měl by obsahovat látky, které mají blahodárné účinky na pokožku. Výsledkem by mělo být zjemnění a zmatnění. V žádném případě si nepořizujte hutné make upy. Dávejte vždy přednost lehké konzistenci.
 • Suchá pleť - suchou pokožku musíte hlavně vydatně hydratovat. Suchá pleť má tendence tvořit šupinky. Proto si pořiďte mastný make up s obsahem minerálních látek, který vaší pokožce dodá potřebné živiny. Doporučujeme také zvolit produkt s rozjasňujícím efektem.
 • Smíšená pleť - vybrat vhodné přípravky není jednoduché. Některá místa na obličeji, nejčastěji takzvaná T-zóna se nadměrně mastí. Jiné části tváře mohou mít suchou nebo normální strukturu. Potřebujete make up, který zamaskuje póry a pokožka bude mít po aplikaci matný lesk.
 • Citlivá pleť - sáhněte po hypoalergenním produktu s jemnou konzistencí a bez parfemace.
Nemáte tušení, jaký make up zvolit?
Nevadí. Jsme tady pro vás, abychom odpověděli na všechny vaše zvídavé otázky.
Made on
Tilda