Blog

FAQ ke kurzu permanentního make-upu

Novinky 4 března, 2023

FAQ ke kurzu permanentního make-upu

By topranker.cz
Tíhnete profesně k nějakému zkrášlovacímu oboru? Chcete začít podnikat v kosmetice nebo rozšířit své služby o poskytování různých možností, jak upravit obočí, řasy či rty, včetně těch permanentních? Zde jsou odpovědi na nejčastější otázky, které vás v této souvislosti mohou napadnout.

Rýsuje se nová profese - Kdo je PMU artistka?

Permanentní make-up artistka je speciální kosmetička, která dovede nalíčit natrvalo rty a oční okolí libovolného typu klientky tak, aby to vypadalo hezky a přirozeně, umí například i perfektně vystihnout tvar obočí každé klientky.
Firma Radchenko takové artistky umí vyškolit. Kromě vkusu a estetického cítění budete potřebovat zdravé sebevědomí a šikovné ruce (a nějaké základní vzdělání v oboru). Všechno ostatní: tedy teoretické znalosti, potřebné vybavení a komunikaci s klienty se naučíte v našem microblading kurzu.
Máte zájem o práci budoucnosti, kterou realizace trvalého make-upu bezpochyby je
Přihlaste se do kurzu.

Je možné pořídit si kurz permanentního make-upu na splátky?

Jednoměsíční výuka zahrnující 50 hodin praxe s možností ověřit si svůj pokrok na živých modelech se pohybuje kolem pěti desítek tisíc Kč. Workshopy specializované na konkrétní úkon, např. tvorbu pudrového obočí, jsou výrazně levnější, většinou se při nich vejdete do 20 000 Kč.
Vzhledem k boomu permanentního make-upu se vynaložená investice vrátí skutečně brzy
Jestliže ovšem z jakéhokoliv důvodu preferujete platbu na splátky, společně stanovíme splátkový kalendář. Kontaktujte nás – domluvíme se

Komu je program master class permanentního make-upu určen?

Jeho přínos ocení nejen úplní PMU začátečníci, ale i ti, co milují výzvy a učí se v ostrém provozu a samozřejmě již ostřílené PMU artistky. Tedy všichni, kdo si chtějí vyzkoušet nové věci a podělit se o znalosti. Společným sdílením posouvá Radchenko dopředu každého.
Jsme PMU salon s mnohaletou praxí a také naše školení mají renomé
Přidejte se k nám.
Made on
Tilda